Overzicht Tour Ploegen en Tour Deelnemers

Meer dan 10.000 bezoekers per dag bezoeken ons om dagelijks al het laatste tour-nieuws te lezen en te volgen. Een vraag die we dagelijks per mail ontvangen is: Heb je voor mij het overzicht van de ploegen en de deelnemers? Velen willen deze gebruiken voor de Tour weddenschappen of tourspellen. Dat begrijpen wij ook dus hebben we de stagiaire even aan het werk gezet en ze is zwetend en kreunend (!) teruggekomen met het volledige en complete tour overzicht!

AG2R: Jose Luis Arrieta (Spa), Cyril Dessel (Fra), Hubert Dupont (Fra), Vladimir Efimkin (Rus), Stéphane Goubert (Fra), Lloyd Mondory (Fra), Rinaldo Nocentini (Ita), Christophe Riblon (Fra), Nicolas Roche (Ier).

Agritubel: Maxime Bouet (Fra), Sylvain Calzati (Fra), Brice Feillu (Fra), Romain Feillu (Fra), Eduardo Gonzalo (Spa), Geoffroy Lequatre (Fra), David Le Lay (Fra), Christophe Moreau (Fra) en Nicolas Vogondy (Fra).

Astana: Lance Armstrong (VSt), Alberto Contador (Spa), Andreas Klöden (Dui), Levi Leipheimer (VSt), Dmitri Moeravjev (Kaz), Sergio Paulinho (Por), Jaroslav Popovitsj (Oek), Gregory Rast (Zwi) en Haimar Zubeldia (Spa).

Bouygues Telecom: Yukiya Arashiro (Jap), William Bonnet (Fra), Pierrick Fédrigo (Fra), Said Haddou (Fra), Laurent Lefèvre (Fra), Alexandre Pichot (Fra), Pierre Rolland (Fra), Joeri Trofimov (Rus) en Thomas Voeckler (Fra).

Caisse d’Epargne: David Arroyo (Spa), Ivan Gutierrez (Spa), Luis Pasamontes (Spa), Oscar Pereiro (Spa), Luis-Leon Sanchez (Spa), Rui Costa (Por), Arnaud Coyot (Fra), Rigoberto Uran (Col) en Jose Joaquin Rojas (Spa).

Cervélo: Iñigo Cuesta López (Spa), Volodimir Goestov (Oek), Heinrich Haussler (Dui), Thor Hushovd (Noo), Andreas Klier (Dui), Brett Lancaster (Aus), José Angel Gomez Marchante (Spa), Hayden Roulston (NZl) en Carlos Sastre (Spa).

Cofidis: Stéphane Augé (Fra), Samuel Dumoulin (Fra), Leonardo Duque (Col), Bingen Fernandez (Spa), Christophe Kern (Fra), Sébastien Minard (Fra), Amaël Moinard (Fra), David Moncoutié (Fra) en Rémi Pauriol (Fra).

Columbia: Mark Cavendish (GBr), Bernhard Eisel (Oos), Bert Grabsch (Dui), George Hincapie (VSt), Kim Kirchen (Lux), Tony Martin (Dui), Maxime Monfort (Bel), Mark Renshaw (Aus) en Michael Rogers (Aus).

Euskaltel: Mikel Astarloza (Spa), Igor Anton (Spa), Koldo Fernandez (Spa), Egoi Martinez (Spa), Juanjo Oroz (Spa), Alan Perez (Spa), Ruben Perez (Spa), Amets Txurruka (Spa), Gorka Verdugo (Spa).

Française des Jeux: Sandy Casar (Fra), Jérôme Coppel (Fra), Anthony Geslin (Fra), Sébastien Joly (Fra), Christophe Le Mével (Fra), Jérémy Roy (Fra), Benoît Vaugrenard (Fra), Jaoeheni Hoetarovitsj (WRu) en Jussie Veikkanen (Fin).

Garmin: Julian Dean (NZe), Tyler Farrar (VSt), Ryder Hesjedal (Can), Dan Martin (Ier), David Millar (GBr), Danny Pate (VSt), Christian Vande Velde (VSt), Bradley Wiggins (GBr) en David Zabriskie (VSt).

Katoesja: Filippo Pozzato (Ita), Danilo Napolitano (Ita), Vladimir Karpets (Rus), Alexandr Botsjarov (Rus), Sergej Ivanov (Rus), Michail Ignatsjev (Rus), Nikolaj Troesov (Rus), Joan Horrach (Spa) en Stijn Vandenbergh (Bel).

Lampre: Alessandro Ballan (Ita), Marco Bandiera (Ita), Marzio Bruseghin (Ita), Angelo Furlan (Ita), David Loosli (Zwi), Daniele Righi (Ita), Mauro Santambrogio (Ita), Marcin Sapa (Pol) en Simon Spilak (Slv).

Liquigas: Daniele Bennati (Ita), Vincenzo Nibali (Ita), Franco Pellizotti (Ita), Roman Kreuziger (Tsj), Fabio Sabatini (Ita), Aliaksandr Koetsjinski (WRu), Brian Vandborg (Den), Alessandro Vanotti (Ita) en Frederik Willems (Bel).

Milram: Gerald Ciolek (Dui), Markus Fothen (Dui), Johannes Fröhlinger (Dui), Linus Gerdemann (Dui), Christian Knees (Dui), Niki Terpstra (Ned), Peter Velits (Slw), Fabian Wegmann (Dui) en Peter Wrolich (Oos).

Quick-Step: Steven de Jongh (Ned), Stijn Devolder (Bel), Sebastien Rosseler (Bel), Jurgen van de Walle (Bel), Jerôme Pineau (Fra), Sylvain Chavanel (Fra), Matteo Tossato (Ita), Carlos Barredo (Spa) en Tom Boonen (Bel) of Allan Davis (Aus).

Rabobank: Robert Gesink (Ned), Laurens ten Dam (Ned), Stef Clement (Ned), Joost Posthuma (Ned), Denis Mentsjov (Rus), Grischa Niermann (Dui), Oscar Freire (Spa), Juan Antonio Flecha (Spa) en Juan Manuel Garate (Spa).

Saxo Bank: Andy Schleck (Lux), Frank Schleck (Lux), Fabian Cancellara (Zwi), Stuart O’Grady (Aus), Jens Voigt (Dui), Nicki Sorensen (Den), Chris Anker Sorensen (Den), Gustav Larsson (Zwe) en Kurt-Asle Arvesen (Noo).

Silence-Lotto: Cadel Evans (Aus), Thomas Dekker (Ned), Jurgen Van den Broeck (Bel), Johan Vansummeren (Bel), Greg van Avermaet (Bel), Staf Scheirlinckx (Bel), Mickael Delage (Fra), Matthew Lloyd (Aus) en Sebastian Lang (Dui).

Skil-Shimano: Albert Timmer (Ned), Piet Rooijakkers (Ned), Kenny van Hummel (Ned), Koen de Kort (Ned), Jonathan Hivert (Fra), Cyril Lemoine (Fra), Thierry Hupond (Fra), Simon Geschke (Dui) en Fumiyuki Beppu (Jap).

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit / Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit / Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit / Bijwerken )

Google+ photo

Je reageert onder je Google+ account. Log uit / Bijwerken )

Verbinden met %s

%d bloggers op de volgende wijze: